هورتاب | پلتفرم جمع سپاری مالی نیروگاه های خورشیدی

هورتاب انرژی معتقد است قطره قطره جمع شود وانگهی نیروگاه خورشیدی شود! هورتاب انرژی اولین پلتفرمی است که سرمایه گذاران کلاود ماینینگ با پنل خورشیدی را در کنار هم جمع می کند، تا یک نیروگاه خورشیدی را شراکتی تاسیس کنند و از مزایای آن برخوردار شوند. هورتاب انرژی با هدف توسعه ی انرژی پاک، کسب درآمد پایدار، استفاده ی بهینه از پتانسیل های مصرف انرژی کشور راه اندازی شده است.

ویژگی های یک سرمایه گذاری عالی چیست؟

ضمانت

نیروگاه های خورشیدی ضمانت خرید ۲۰ ساله توسط دولت و وزارت نیرو دارند. این نیروگاه ها ضمانت خرید ۲۰ ساله دارند. همین امر باعث می شود که از ریسک سرمایه گذاری در نیروگاه های خورشیدی کاسته شود.

مدت سرمایه گذاری

یک سرمایه گذاری خوب باید بازگشت سرمایه ی سریعی داشته باشد و طول پرداخت سودش طولانی باشد. این امر باعث جذابیت پروژه برای انواع سرمایه گذاران می شود. در نیروگاه های اشتراکی بازگشت سرمایه زیر ۴ سال و دریافت سود ۲۰ ساله است.

مدیریت ریسک و کاهش آن

پنل های خورشیدی ضمانت ۲۵ ساله دارند. یعنی در صورت کاهش راندمان این پنل ها شرکت موظف است پنل های نویی را به مصرف کننده تحویل دهد. همین امر باعث شده که ریسک سرمایه گذاری در نیروگاه خورشیدی کاسته شود.

پرداخت سود منظم و سریع

در طرح نیروگاه های اشتراکی هر ۶۰ روز یکبار سود در پنل کاربری شما اعمال می شود. همچنین می توانید درخواست برداشت خودکار را نیز فعال کنید که به حساب های بانکی شما واریز شود.

سبد سرمایه گذاری متنوع

نباید همه ی تخم مرغ ها را در یک سبد قرارداد. در طرح نیروگاه های اشتراکی شما می توانید در طرح های مختلف با ضرایب سود و هزینه ی متفاوت سرمایه گذاری کنید و یک سبد مطمئن را تشکیل دهید.

رشد متناسب با تورم و ارز

سرمایه گذاری های بلند مدتی که با تورم و ارز رشد نکنند در آینده خنده دار خواهند بود! سرمایه گذاری در نیروگاه های خورشیدی با تورم و یورو رشد خواهد کرد و درآمد نیروگاه را تصاعدی افزایش می دهد.

در یک نگاه در این ویدیو با ساختار هورتاب آشنا شوید

شما می توانید در هورتاب سهامدار شوید!

با خرید هر یک سهم شما در نیروگاه خورشیدی شریک می شوید.

برای آشنایی با شراکت ۲۰ ساله می توانید این ویدیو را ببینید.

ویژگی ها و مزیت های هورتاب

همکاری در سراسر جهان

احداث نیروگاه، یافتن شریک و سایر فعالیت ها در گستره ی جهانی انجام می شود.

شفافیت کامل

شفافیت ۱۰۰ درصدی این سیستم و امکان نظارت لحظه ای برای پیشگیری از هر گونه شک و شبهه ای طراحی شده است.

اجرای صفر تا صد توسط هورتاب

بدون هیچ دردسر و زحمتی صاحب نیروگاه شوید. کلیه ی امور اجرایی، قانونی و … توسط هورتاب انجام می شود.

سهامدار شرکت خودتان می شوید

از نظر قانونی شما سهامدار شرکت خواهید بود و علاوه بر درآمد در سایر دارایی های شرکت به اندازه ی سهامتان شریک خواهید بود.

جدیدترین پلن های سرمایه گذاری در نیروگاه خورشیدی

در پروژه های نیروگاه های فتوولتائیک با هورتاب شریک شوید و یک سرمایه گذاری بلند مدت را تجربه کنید.

درآمد نیروگاه به صورت منظم هر ۳۰ تا ۴۵ روز یکبار متناسب با پرداخت شرکت توزیع به حساب شما واریز می شود.

شما از طریق پنل کاربری سایت هورتاب به راحتی می توانید از هزینه و درآمد نیروگاه خورشیدی و اسناد پرداختی و دریافتی آن با خبر شوید.

مدت زمان قرارداد فروش برق به شرکت توزیع ۲۰ ساله است و قرارداد شما با هورتاب نیز ۲۰ ساله می باشد. همچنین پنل های خورشیدی ضمانت ۲۵ ساله ی کیفی دارند و در مدت قرارداد درآمد شما با توجه به تورم و تسعیر یورو افزایش پیدا می کند و هر سال بیشتر می شود. اگر مایل به دریافت نمونه قرارداد هستید با مشاوران ما تماس بگیرید.

هزینه ی هر سهم دومیلیون و هشتصد هزار تومان می باشد. درآمد تقریبی سال اول هر سهم ۶۰۰ هزار تومان می باشد. با توجه به تعدیل های سالانه بازگشت سرمایه ی پروژه تقریبا ۴ ساله اتفاق می افتد و نرخ بازدهی پروژه تقریبا ۳۵ درصد است

سهم های شما قابل فروش می باشند و می توانید به افراد دیگری بفروشید. اما الویت با سهامداران فعلی پروژه می باشد. همچنین هورتاب در فروش سهم به شما کمک خواهد کرد.

جهت دریافت مشاوره ی تخصصی و دقیق و همچنین مشاهده ی طرح توجیهی پروژه شامل هزینه و درآمد ها طی ۲۰ سال لطفا به پشتیبان تلگرام هورتاب پیام دهید و سوالات خود را بپرسید. t.me/hoortab_admin