رونمایی از نسخه ی جدید پنل کاربری هورتاب

پنل کاربری هورتاب جایی است که کاربران بیشترین وقت خود را آنجا می گذرانند. چرا که مهمترین کار آنها یعنی پیگیری و برداشت درآمد خود را از طریق پنل کاربری انجام می دهند.

لذا به دلیل اهمیت پنل کاربری هورتاب نسخه ی جدیدی از این پنل رونمایی شد و در دسترس سهامداران محترم قرار گرفت.

برای مشاهده ی پنل کاربری کافیست به آدرس https://my.hoortab.com تشریف ببرید. ایمیلی که در قرار داد تکمیل کردید را به عنوان نام کاربری وارد کنید. رمز کد ملی شما می باشد. پس از ورود به پنل کاربری پیشنهاد می کنیم تا رمز جدیدی برای خودتان بسازید.

کاربران قدیمی توجه داشته باشند که پسورد آنها نیز از نو به کد ملی تبدیل شده است. (به دلیل امنیت و سرعت بیشتر پنل سهامداران از پنل کاربران عادی سایت جدا شد و در ساب دامنه my قرار گرفت.)

در ادامه به مهمترین ویژگی های پنل کاربری جدید هورتاب اشاره خواهیم کرد. همراه ما باشید.

مشاهده ی درآمد و موجودی

قطعا برای شما اهمیت دارد که بدانید، پس از آخرین برداشت موجودی حساب شما چقدر است. پس از ورود به حساب کاربری خود اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند موجودی ارزی شما نزد هورتاب است.

رصد تراکنش های حساب کاربری هورتاب

  • علاوه بر موجودی حساب سوالات دیگری ممکن است برای شما پیش بیاید. مثلا :
  • درآمد ماه های قبل شما چقدر بود؟
  • تراکنش های قبلی چه زمانی برای شما پرداخت شده است؟
  • استعلام تراکنش ها را بگیرید و مطمئن شوید که به حسابتان واریز شده یا خیر؟
  • به کدام حساب شما پرداخت انجام شده است؟

استفاده از آموزش های اختصاصی و سیگنال کریپتو

آموزش های مرتبط با استخراج و گاها مرتبط با ترید برای افزایش درآمد برای سهامداران محترم مجموعه ارسال می شود. همچنین گاها کدهای تخفیفی برای شما ارسال می شود که برای استفاده از آنها از پنل کاربری باید استفاده کنید.

ارسال پیام خصوصی توسط مدیریت و کارشناسان هورتاب

پیام های مهم که باید ماندگار باشد، در پنل کاربری شما ثبت می شود. همچنین اطلاع رسانی های فوری را می توانید از این قسمت دنبال کنید.

ارسال درخواست واریز به پشتیبانی

برای درخواست واریز درآمد خود به پشتیبانی، علاوه بر تلگرام می توانید از طریق سایت نیز اقدام کنید. کافیست وارد پنل کاربری شوید. به قسمت تیکت های پشتیبانی مراجعه کنید. یک تیکت جدید ایجاد کرده و سپس درخواست خود را برای پشتیبانی ارسال نمایید.

ارسال درخواست مشاوره و ابهام

اگر سوالی دارید، یا دنبال مشاور برای نحوه ی استفاده از اتریوم های خود می گردید، می توانید به پشتیبانی پیام دهید. همچنین اگر نیازمند شفافیت بیشتر هستید، می توانید ابهام خود را برای ما ارسال کنید تا توضیحات بیشتر برای شما فرستاده شود.

ورود به پنل کاربری

الویت ما رضایت شماست.

اشتراک گذاری:

دیدگاهتان را بنویسید